پیام مدیرعامل حداقل 

                                                               

 بنام خداوند بخشنده مهربان

در جهان امروز برپایی و برگزاری نمایشگاه ها از اهمیت ویژه ای در امر توسعه اقتصادی برخوردار بوده و نه تنها از مهمترین روشهای بازاریابی شناخته می شود، بلکه یکی از مهمترین ابزار توسعه صادرات و ارائه توانمندیهای تولیدی و خدماتی که در نهایت به شکوفایی و پویایی اقتصاد هر کشور منجر می شود نیز محسوب می شود. در کشور عزیز ما ایران، استان آذربایجان غربی با توجه به موقعیت جغرافیایی و منحصر به فرد خود و به عنوان تنها استان کشور که با سه کشور همسایه می باشد، می تواند بعنوان یکی از قطبهای بازرگانی کشور مطرح و در معرفی توانمندیهای تولیدی، فنی و خدماتی و توسعه صادرات منطقه ای و فرا منطقه ای نقش مهم و اساسی ایفا نماید. در همین راستا شرکت نمایشگاههای بین المللی ارومیه با وقوف به وظیفه خود در راستای توسعه صادرات و شکوفایی اقتصاد استان و کشور ، نمایشگاه های مختلفی در داخل و خارج از کشور و با مشارکت و حضور شرکتهای داخلی و خارجی برگزار می نماید.

ایزد منان را شاکریم که توفیق عنایت می فرماید تا با برگزاری نمایشگاه های مختلف، عرصه ای جهت نمایش توانمندیها و قابلیتهای تولیدی، فنی و خدماتی شرکتهای مشارکت کننده را فراهم آوریم.

فرصت را مغتنم شمرده مراتب تشکر و سپاسگذاری خود را از مسئولین و مدیران محترم سیاسی ، اقتصادی ، اجرایی و فرهنگی استان که ما را در برگزاری نمایشگاه ها یاری فرموده اند اعلام میدارم.از کلیه شرکتهای محترم مشارکت کننده در نمایشگاه ها که با حضور صمیمی و فعال خود موجبات برپایی هرچه بهتر نمایشگاه ها را فراهم آورده اند تقدیر و تشکر نموده و برای آنان توفیق روز افزون آرزومندیم. نظرات ارشادی و رهنمودهای مدیران و مسئولان محترم و انتقادات و پیشنهادات مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان محترم راهنمای ما در جهت رفع نواقصات و توسعه و بهبود خدمات در برگزاری نمایشگاه های آتی خواهد بود.

 

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه

 

 

 

 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه می باشد      شرایط استفاده     حریم خصوصی