همایش ها وسمینارهای آموزشی حداقل 

 

انجمن نمایشگاههای ایران با حمایت و همکاری سازمان توسعه تجارت ایران,  اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت نمایشگاهی در محل سازمان توسعه تجارت (سالن میلاد) کرد.

طول دوره مذکور 5 ماه بوده و  کل ساعات آموزشی این دوره 200 ساعت میباشد. افراد شرکت کننده در این دوره  شامل جمعی از مدیران عامل شرکتهای نمایشگاهی و مجریان نمایشگاهی بوده اند.اساتید حاضر در این دوره آموزشی 17 نفر از برجسته ترین اساتید دانشگاه راونزبرگ آلمان بودند.این دوره شامل 4 مرحله که بخش اول و آخر بصورت حضوری و 2 بخش میانی بصورت اینترنتی بوده است.

برخی از سرفصلهای دروس تدریس شده در این دوره بدین شرح میباشند: مدیریت پروژه نمایشگاهی, روشهای جذب اسپانسر نمایشگاهی, مدیریت ارتباط با مشتری, لجستیک نمایشگاهی, بازاریابی و فروش در زمان رکود, سازمان و استراتژی خدمات, غرفه سازی, نحوه تبلیغات نمایشگاهی.

همجنین در پایان دوره از سوی دانشگاه راونزبرگ آلمان دو مدرک به شرکت کنندگان تقدیم شد.

این دوره بعنوان کاملترین و تخصصی ترین مبحث آموزشی است و مدرک آن تنها مدرک مورد تایید (اتحادیه جهانی نمایشگاهها) میباشد که حضور در آن از الزامات سازمان توسعه تجارت ایران جهت مجریان نمایشگاهی میباشد.

 

 

 

برگزاری نشست هم اندیشی صادرکنندگان و بازرگانان استان های شمالغرب

 

 

 

  • نشست هم اندیشی صادرکنندگان و بازرگانان استانهای شمالغرب درتبریزبرگزارشد. این نشست باحضور بیش از 300 نفر از تجار، بازرگانان و فعالان استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان و باحضور معاون توسعه روابط  اقتصادی وزارت بازرگانی و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در سالن اجتماعات هتل پارس برگزار شد

  • در این نشست رئیس سازمان بازرگانی آذربایجان شرقی و دبیر کمیته توسعه همکاریهای اقتصادی شمالغرب کشور،استاندار آذربایجان شرقی ، معاون وزیر ورئیس سازمان توسعه تجارت ایران ، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی  ارومیه و تبریز و همچنین نماینده مردم تبریز ، آذرشهر واسکو در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی خواستار بسط و گسترش روابط اقتصادی میان استانهای شمالغرب شدند و همگی بر استفاده از ظرفیت های یک دیگر در توسعه مناسبات تجاری و بین المللی و تقویت حضور در نمایشگاههای خارجی تأ کید کردند. 

 

 

اولین نشست مدیران روابط عمومی نمایشگاههای کشور در اصفهان برگزار شد

 

 

 

اولین نشست مدیران روابط عمومی نمایشگاههای  بین المللی در تاریخ 91/3/24 توسط انجمن نمایشگاههای بین المللی ایران به میزبانی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان با هدف هم اندیشی درباره ایجاد هماهنگی  بین مراکز نمایشگاهی کشور برگزار شد.

در این نشست مدیران روابط عمومی  شرکت نمایشگاهی بین المللی استانهای تهران، همدان، قم، مرکزی، کهگیلویر وبویراحمد، خوزستان، آذربایجان غربی وآذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری، کردستان، گیلان، فارس و سیستان وبلوچستان  حضور داشتند.

در این جلسه به نقش روابط عمومی ها در حفظ برند وهویت نمایشگاههای بین المللی  و همچنین در راستای توسعه صنعت در سطح جامعه تأکید شد.

این نشست می تواند سرآغاز افزایش تعامل و ارتباط روابط عمومی های نمایشگاههای کشور و در نتیجه باعث هرچه بهتر برگزارشدن نمایشگاهها در سراسر کشور باشد.

 

 

 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه می باشد      شرایط استفاده     حریم خصوصی